KONST / Litografier / Färglitografi 9365081
nr 936 5081
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Färglitografi, Anders Fogelin (1933-1982), signerad. - 75 100/200, motivet: 42x54
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 januari 2015
kl 19:30:40
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)